Верифікований профіль
8
Років досвіду
13
Верифікованих рекомендацій
4
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
55
Ексклюзивних об'єктів
3
Рекламна активність
3996
Останній візит на сайт
сьогодні
Рієлтор провідної агенції нерухомості "Вісон" у м. Тернопіль. Надання послуг по пошуку, купівлі ,продажу ,оренди житлової і нежитлової нерухомості у м. Тернопіль.

Продаж будинків (9)

  • ВІСОН АГЕНЦІЯ НЕРУХОМОСТІ
    120 000 $
    1 000 $/м²

    Стрімка

    ПРЕМІУМ
    120 / 37 / 29 м²
    2 поверхи
    1 сот
    3 кімнати
    2015 рік побудови
    2 дні тому
    Продається будинок(таунхаус) у Байківцях! Площа 120 кв.м. Ділянка 1.54 сотка. Сучасне практичне планування :кухня-студія на першому поверсі і три окремі спальні на другому поверсі. Є два сан. вузли. На другоу поверсі сан. вузол повністю з ремонтом! Облаштована ванна і душова. Простора кухня- студія каміном має вихід на задній двір, де можна організувати відпочинкову зону. В будинку зроблені всі чорнові роботи ,проведені всі комунікації, проведено опалення, зокрема є тепла підлога і котел сучасного формату. В ціну входить нова побутова техніка( холодильник, пральня сашина, посудомийка, мікрохвильова , духова шафа) Цей просторий та комфортний будинок ідеально підходить для сімейного життя! Вл...
    Рієлтор
  • ВІСОН АГЕНЦІЯ НЕРУХОМОСТІ
    87 500 $
    292 $/м²

    Козацька, 8

    ПРЕМІУМ БЕЗ КОМІСІЇ
    300 / 75 / 25 м²
    2 поверхи
    5 сот
    4 кімнати
    2 тиж. тому
    Пропонується на продаж гарний котеджний будинок європейського типу. Повноцінні два поверхи, площа 300 кв.м. Практичне та зручне планування, на першому поверсі передпокій, велика кухня-вітальня з великими вікнами, санвузол та гараж, другий поверх — дві спальні, з однієї є вихід на зручну терасу. Будинок з частково виконаними ремонтними роботами, на першому поверсі зроблено теплу підлогу, укладено підлогове покриття, стіни готові під чистовий ремонт, другий поверх повністю підготовлений під чистову обробку. Для користування доступні цокольні приміщення, де повністю завершені ремонтні роботи. Будинок надійної цегляної забудови, ззовні утеплений пінопластом 100 мм, дах подвійною мінеральною вато...
    Рієлтор
  • ВІСОН АГЕНЦІЯ НЕРУХОМОСТІ
    135 000 $
    1 350 $/м²

    гайдамацька

    100 / 45 / 15 м²
    2 поверхи
    2 сот
    3 кімнати
    2026 рік побудови
    2 дні тому
    Продажться окремостоячий будинок в районі Садів ветеранів АТО. Будинок площею 100 кв.м, три окремі спальні, велика кухня-студія, гардеробна, два санвузли. Будинок з ремонтом, частково облаштований меблями та побутовою технікою. Триває облаштування паркану з воротами.
    Рієлтор
  • ВІСОН АГЕНЦІЯ НЕРУХОМОСТІ
    70 000 $
    343 $/м²

    Чумацька вул.

    204 / 110 / 33 м²
    2 поверхи
    2 сот
    4 кімнати
    2019 рік побудови
    2 дні тому
    Пропонується на продаж будинок( дуплекс) в передмісті Тернополя. Сучасний проєкт будівництва. Два поверхи. Чотири окремі кімнати. Два сан. вузли. Місце під додаткові приміщення ( гардеробні, кладові ) .В наявності гараж. Земельна ділянка 0,0275 га Зроблена фасадна огорожа. Ворота передбачають автоматизовану систему користування. Комунікації частково. Зручне розташування. Поряд розбудовуються і обживаються сусіди.
    Рієлтор
  • ВІСОН АГЕНЦІЯ НЕРУХОМОСТІ
    125 000 $
    1 316 $/м²

    Багата

    95 / 55 / 18 м²
    1 поверх
    2 сот
    3 кімнати
    2 дні тому
    Продаж. Окремостоячий житловий будинок з ремонтом ! всі комунікації. Все готове для вашого комфортного проживання. Зручне комфортн планування. Кухня-студіо+три окремі кімнати. Сумісний сан.вузол. В наявності власна земельна ділянка, а також місце для авто. Будинок знаходиться в новозбудованому котеджному містечку.
    Рієлтор
  • ВІСОН АГЕНЦІЯ НЕРУХОМОСТІ
    92 000 $
    472 $/м²

    Київська вул., 2

    БЕЗ КОМІСІЇ
    195 / 91 / 9 м²
    2 поверхи
    6 сот
    4 кімнати
    2021 рік побудови
    2 дні тому
    Пропонуємо до продажу сучасний будинок в селі Підгороднє, Тернопільського району. Ви зможете насолоджуватися спокоєм та природою, не відмовляючи собі в зручностях міського життя. Затишний двоповерховий будинок площею 195 кв.м розташований на ділянці 6 соток, всього в 2 км від міста Тернопіль. Будинок з продуманим плануванням. На першому поверсі світла сонячна вітальня, кухня, санвузол, на другому поверсі 3 просторі спальні, гардеробна, санвузол. Воасна водяна скважина, електрика( 3 фази) , газ по вулиці. Також до ваших послуг гараж для авто. Гарне розташування, затишний район, поруч ліс. Продаж БЕЗ КОМІСІЇ агенції!
    Рієлтор
  • ВІСОН АГЕНЦІЯ НЕРУХОМОСТІ
    25 000 $
    158 $/м²

    Грушевського вул.

    158 / 60 / 8 м²
    2 поверхи
    13 сот
    3 кімнати
    2 дні тому
    Пропонуємо вам на продаж двоповерховий будинок площею 158 кв.м, розташований всього в 16 км від Тернополя ДК 'Автомобіліст' с.Лозова.Цей просторий будинок стане ідеальним місцем для сімейного життя або відпочинку на природі. У ньому ви знайдете всі зручності для комфортного проживання В наявності всі комунікації, які заведені в будинок. Вода від башні(перекривається на зиму) .Два повноцінні поверхи, три спальні. Облаштований сан. вузол.(є бойлер) . Простора мансарда. Гараж. Цокольний поверх. Підвал, Оточений мальовничою природою, цей будинок забезпечить вам спокій та затишок, а також близькість до міста. Не втрачайте можливість стати власником цього прекрасного будинку! Зателефонуйте для отр...
    Рієлтор
  • ВІСОН АГЕНЦІЯ НЕРУХОМОСТІ
    100 000 $
    364 $/м²

    Козацька вул.

    275 / 115 / 25 м²
    2 поверхи
    10 сот
    5 кімнат
    2 тиж. тому
    Продається окремостоячий будинок. Новобудова. Цегла. Без внутрішніх робіт. Просторе планування. Повноцінні два поверхи. Є цоколь, який можна повноцінно використовувати. В наявності гараж. Проведено світло. Земельна ділянка 10 срт. Правильна форма. Рівна. Зручне місце для проживання. Поряд вся розвинута інфраструкутура міста.
    Рієлтор
  • ВІСОН АГЕНЦІЯ НЕРУХОМОСТІ
    74 000 $
    1 175 $/м²

    Дівоча вул., 4

    БЕЗ КОМІСІЇ
    63 / 25 / 5 м²
    1 поверх
    3 сот
    3 кімнати
    1976 рік побудови
    2 тиж. тому
    Поряд із центральною частиною міста продається приватний житловий будинок. Будинок одноповерховий, площею 63 кв.м. Рік забудови 1976 р. В наявності ділянка 3,5 сот. Ділянка має два виїзди. В наявногсті всі комунікації.
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки: