Верифицированный профиль
8
Лет опыта
13
Верифицированных рекомендаций
4
Года на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
55
Эксклюзивных объектов
3
Рекламная активность
3996
Последний визит на сайт
сегодня
Рієлтор провідної агенції нерухомості "Вісон" у м. Тернопіль. Надання послуг по пошуку, купівлі ,продажу ,оренди житлової і нежитлової нерухомості у м. Тернопіль.

Продажа квартир (37)

  • ВІСОН АГЕНЦІЯ НЕРУХОМОСТІ
    42 000 $
    968 $/м²

    Яремы ул., 9

    1 комната
    43 / 20 / 11 м²
    этаж 3 из 9
    2020 год постройки
    2 дня назад
    Пропонується на продаж квартира у обжитій новобудові по вулиці Яреми. Новозбудований житловий комплекс 'Оград', будинок збудовано з цегли. Утеплений зовні. Квартира розташована на зручному 3 поверсі. Загальна площа 43,3 кв.м, гарне роздільне планування. Квартира сира, обладнана система підігріву підлоги.
    Риелтор
  • ВІСОН АГЕНЦІЯ НЕРУХОМОСТІ
    60 000 $
    1 043 $/м²

    Елены Телиги ул., 14

    БЕЗ КОМИССИИ Новый Свет
    2 комнаты
    58 / 38 / 8 м²
    этаж 2 из 2
    1962 год постройки
    2 дня назад
    Пропонуємо на продаж затишну 3-кімнатну квартиру у Тернополі, в районі Новий Світ! Квартира має загальну площу 57 кв.м, з яких житлова площа складає 38 кв.м. Затишна кухня площею 7 кв.м і функціональний санвузол зроблять Ваше життя комфортним. Поверх: 2/2 (під дахом, що забезпечує тишу , а також можливість зробити мансардний поверх) Є балкон з видом на зелений дворик. В наявності необхідні комунікації. Індивідуальне опалення!!! Район характеризується розвиненою інфраструктурою: поруч магазини, школи, парки і зупинки громадського транспорту. Зателефонуйте нам вже сьогодні для отримання додаткової інформації та організації перегляду. Без комісії !
    Риелтор
  • ВІСОН АГЕНЦІЯ НЕРУХОМОСТІ
    84 500 $
    1 457 $/м²

    Смакулы ул., 8

    2 комнаты
    58 / 28 / 20 м²
    этаж 5 из 11
    2 дня назад
    Продається квартира сучасного планування. кухня-студія + 2 повноцінні кімнати . Квартира розташована на 5 поверсі нового будинку. Загальна площа 58 кв.м, кухня з вікном, дві окремі кімнати, гардеробна, роздільний санвузол. У квартирі завершено ремонтні роботи, частково облаштована меблями та побутовою технікою.Район гарно розвивається і обживається.
    Риелтор
  • ВІСОН АГЕНЦІЯ НЕРУХОМОСТІ
    115 000 $
    1 264 $/м²

    Черновицкая ул., 64-А

    3 комнаты
    91 / 45 / 15 м²
    этаж 2 из 9
    2024 год постройки
    2 дня назад
    Пропонується на продаж квартира у новому житловому комплексі. Квартира розташована на зручному другому поверсі. Квартира площею 91 кв.м, гарне планування, три окремі кімнати, простора кухня, роздільний санвузол, є гардеробна кімната. Квартира з ремонтом, облаштована меблями та побутовою технікою
    Риелтор
  • ВІСОН АГЕНЦІЯ НЕРУХОМОСТІ
    69 000 $
    821 $/м²

    Пирогова ул., 46

    3 комнаты
    84 / 42 / 12 м²
    этаж 8 из 9
    2023 год постройки
    2 дня назад
    Продається квартира у новому будинку по вулиці Пирогова, прицентральна частина міста. Квартира у цегляному будинку, розташована на 8 поверсі, працює ліфт. Квартира площею 84 кв.м, роздільне планування, просторі, світлі кімнати, два великі балкони. Квартира сира, встановлені лічильники. Поруч розвинена інфраструктура: школи, дитячі садочки, магазини, зупинки громадського транспорту. Зручне транспортне сполучення.
    Риелтор
  • ВІСОН АГЕНЦІЯ НЕРУХОМОСТІ
    75 000 $
    1 875 $/м²

    Злуки просп., 7

    1 комната
    40 / 16 / 13 м²
    этаж 11 из 11
    2020 год постройки
    2 дня назад
    Продається однокімнатна квартира в Тернополі. Новобудова. Будинок обжитий. Працює ліфт. В квартирі зроблений сучасний ремонт з продуманими детялями. Встановлені якісні побутові меблі. Сумісний сан.вузол з новітньою сан. технікою хорошої якості. Квартира простора і дуже світла з гарним краєвидом з вікна. Опалення індивідуальне. В квартирі ніхто не проживав. Поряд з будинком є розвинута інфраструктура, магазини, автобусна зупинка, садочок, школа.
    Риелтор
  • ВІСОН АГЕНЦІЯ НЕРУХОМОСТІ
    83 500 $
    1 415 $/м²

    Смакулы ул., 8

    ПЕРЕУСТУПКА єОселя єВідновлення Северный ЖК ул. Александра Смакулы, 8
    2 комнаты
    59 / 25 / 11 м²
    этаж 5 из 11
    2024 год постройки
    2 дня назад
    Продаж 2 кімнатна квартира+ кухня-студія. Роздільний сан.вузол. Повіність зроблений сучасний ремонт. В наявності всі необхідні меблі та побутова техніка. В наявності гардеробна. Зручний середній поверх. працює ліфт. Можливий продаж під державні програми .
    Риелтор
  • ВІСОН АГЕНЦІЯ НЕРУХОМОСТІ
    79 900 $
    1 378 $/м²

    Смакулы ул., 8

    2 комнаты
    58 / 25 / 17 м²
    этаж 2 из 11
    2024 год постройки
    2 дня назад
    Продається квартира сучасного практичного планування.Кухня-студія + дві кімнати. Зручний другий поверх. Зроблений сучасний ремонт. Встановлені всі сучасні меблі побутова техніка. Все готово до комфортного проживання.
    Риелтор
  • ВІСОН АГЕНЦІЯ НЕРУХОМОСТІ
    64 500 $
    1 536 $/м²

    Смакулы ул., 8

    1 комната
    42 / 17 / 10 м²
    этаж 9 из 11
    2024 год постройки
    2 дня назад
    Продається квартира у новому житловому комплексі на БАМі. Квартира розташована на 9 поверсі, працює ліфт. Загальна площа 42 кв.м, зручна кухня, окрема кімната, є балкон. У квартирі повністю завершені ремонтні роботи, є необхідні для ккомфорту меблі та побутова техніка. Розвинений район, в пішій доступності вся необхідна інфраструктура.
    Риелтор
  • ВІСОН АГЕНЦІЯ НЕРУХОМОСТІ
    79 800 $
    1 376 $/м²

    Смакулы ул., 8

    2 комнаты
    58 / 25 / 18 м²
    этаж 2 из 11
    2024 год постройки
    2 дня назад
    Продається квартира сучасного комфортного планування :кухня-студія+дві окремі кімнати. Зроблений якісний сучасний ремонт. Встановлено індивідуальне опалення. В наявності меблі і побутова техніка. Зручний 2-й поверх. Район щвидко розбудовується і розвивається.
    Риелтор
  • ВІСОН АГЕНЦІЯ НЕРУХОМОСТІ
    95 500 $
    1 273 $/м²

    Троллейбусная ул., 9-В

    ПЕРЕУСТУПКА єВідновлення Дружба
    3 комнаты
    75 / 45 / 18 м²
    этаж 2 из 10
    2 дня назад
    Простора трикімнатна квартира з сучасним ремонтом! Продуманий дизайн і планування. Кухня-студія+ три окремі кімнати! Все повністю готове для комфортного проживання. В наявності всі меблі і техніка.
    Риелтор
  • ВІСОН АГЕНЦІЯ НЕРУХОМОСТІ
    46 000 $
    1 000 $/м²

    Черновицкая ул., (Будинок)

    1 комната
    46 / 20 / 11 м²
    этаж 4 из 9
    2025 год постройки
    2 дня назад
    Продається квартира у зданій новобудові по вулиці Чернівецька. Квартира розташована на зручному 4 поверсі цегляного будинку. Загальна площа 46 кв.м, гарне планування, окрема кухня, велика кімната, суміжний санвузол, є балкон. Квартира чира, стан після забудовника.
    Риелтор
  • ВІСОН АГЕНЦІЯ НЕРУХОМОСТІ
    110 000 $
    1 310 $/м²

    Цегельный пер., 2

    єОселя єВідновлення Дружба ЖК пер. Кирпичный, 2, 4
    2 комнаты
    84 / 35 / 21 м²
    этаж 2 из 9
    2023 год постройки
    2 дня назад
    Пропонується на продаж квартира на провулку Цегельний.Дуже комфортне планування. Дві окремі кімнати. Окрема кухня. Вітальня прохідна. Роздільний сан.вузол. В квартирі зроблені повністю ремонтні роботи. Меблі і побутова техніка також будуть в наявності. Опалення індивідуальне. Зручний другий поверх! Хороша локація. Поруч паркова зона, в пішій ході центральна частина міста. Розглядається продаж під державні програми!
    Риелтор
  • ВІСОН АГЕНЦІЯ НЕРУХОМОСТІ
    79 900 $
    1 402 $/м²

    Киевская ул., 9-Б

    ПЕРЕУСТУПКА єОселя єВідновлення Северный ЖК Киевский
    2 комнаты
    57 / 28 / 18 м²
    этаж 7 из 11
    2020 год постройки
    2 дня назад
    Продається квартира у новозбудованому будинку по вулиці Смакули, масив БАМ. Квартира розташована на 7 поверсі, має загальну площу 57 кв.м. Продумане планування: простора кухня-студія, дві окремі кімнати та суміжний санвузол. Виконано якісний ремонт. Квартира укомплектована меблями та побутовою технікою, що дозволяє швидко облаштувати житло під себе або одразу заселитися. Будинок новий, з сучасними комунікаціями та доглянутою територією. Район із розвиненою інфраструктурою: поруч магазини, зупинки громадського транспорту. Усе необхідне для комфортного проживання — в пішій доступності. Чудовий варіант як для власного проживання, так і для інвестиції.
    Риелтор
  • ВІСОН АГЕНЦІЯ НЕРУХОМОСТІ
    67 000 $
    1 004 $/м²

    Троллейбусная ул., 4-Д

    2 комнаты
    67 / 33 / 13 м²
    этаж 7 из 10
    2023 год постройки
    2 дня назад
    Продається 2-кімнатна квартира на масиві Дружба. Зручний поверх. Ліфт. Будинок зданий. Проживають люди. Квартира вигіднеого планування. Одна з кімнат має два вікна, що дозволяє зробити перепланування на ваш смак. В будинку всі комунікації. Встановлені лічилники. Гарне місце розташування. Поряд паркова зона, Магазини, зупинка громдського транспорту.
    Риелтор
  • ВІСОН АГЕНЦІЯ НЕРУХОМОСТІ
    83 500 $
    1 491 $/м²

    Смакулы ул., 8

    2 комнаты
    56 / 25 / 18 м²
    этаж 9 из 11
    2024 год постройки
    2 дня назад
    Пропонується на продаж квартира у новому будинку по вул Смакули. Квартира розташовна на 9 поверсі, працює ліфт. Загальна площа 56 кв.м, кухня-студія + дві окремі кімнати, суміжний санвузол, є засклений балкон. Квартира з сучасним та якісним ремонтом, облаштована основними меблями та побутовою технікою. Район швидо розбудовується і розвивається. Облаштовується інфраструктура.
    Риелтор
  • ВІСОН АГЕНЦІЯ НЕРУХОМОСТІ
    79 500 $
    1 395 $/м²

    Смакулы ул., (Будинок 7)

    2 комнаты
    57 / 24 / 17 м²
    этаж 5 из 11
    2023 год постройки
    2 дня назад
    Продається квартира у новобудові по вулиці Смакули. Квартира розташована на зручному 5 поверсі, працює ліфт. Загальна площа 57 кв.м, кухня-студія та дві окремі спальні. Засклений балкон. Індивідуальне опалення, облаштовано систему підігріву підлоги. У квартирі зроблено сучасний ремонт, частково є меблі та побутова техніка.
    Риелтор
  • ВІСОН АГЕНЦІЯ НЕРУХОМОСТІ
    60 000 $
    1 304 $/м²

    Академика Королёва ул., 4

    єВідновлення Бам
    2 комнаты
    46 / 26 / 8 м²
    этаж 8 из 9
    1984 год постройки
    2 дня назад
    Продається двокімнатан квартира по вулиці Академіка Корольова. Квартира розташована на 8 поверсі, працює ліфт. Загальна площа 48,8 кв.м, площа кухні - 8,7 кв.м, роздільний санвузол. Індивідуальне опалення. Квартира в гарному стан, повністю готова для проживання. Поруч з будинком дитячий садочок, школа, супермаркети, аптеки, лікарня, поліклініка, парк.
    Риелтор
  • ВІСОН АГЕНЦІЯ НЕРУХОМОСТІ
    130 000 $
    1 287 $/м²

    Степана Бандеры просп., 35-А

    3 комнаты
    101 / 55 / 11 м²
    этаж 5 из 6
    1 нед. назад
    Ексклюзивна пропозиція!!! Продається дворівнева квартира з практичним плануванням та великою площею 105 м.кв, житлова - 55 м.кв., площа кухні - 12 м.кв. Функціональне і зручне планування: на першому рівні розміщено санвузол, кухню, вітальню ; на другому: дві роздільні кімнати, великий суміжний санвузол. На кожному рівні облаштовані балкони, засклені якісним металопластиковим профілем з ефектом затемненого скла. У квартирі зроблено сучасний та якісний ремонт з продуманими технічними деталями: якісна проводка, тепла підлога, добротні металопластикові вікна, встановлено два кондиціонери. Квартира повністю облаштована меблями, на кухні встановлено гарнітур з дерева, кімнати виконані в одному сти...
    Риелтор
  • ВІСОН АГЕНЦІЯ НЕРУХОМОСТІ
    79 900 $
    878 $/м²

    Котляревского ул., 13

    3 комнаты
    91 / 47 / 12 м²
    этаж 6 из 6
    1 нед. назад
    Продається квартира на масиві Новий Світ. Обжитий цегляний будинок, квартира розташована на 6 поверсі. Загальна площа 91,6 кв.м, житлова площа 52,6 кв.м, площа кухні 12,1 кв.м, гарне планування, є дві лоджії. Квартира в хорошому стані, готова до проживання. Встановлено індивідуальне опалення. Роздільний сан. вузол. Зручний і комортний район для проживання. Поряд центрова частина і паркова зона. Можливий продаж під державні програми.
    Риелтор
  • ВІСОН АГЕНЦІЯ НЕРУХОМОСТІ
    82 500 $
    1 422 $/м²

    Смакулы ул., 8

    2 комнаты
    58 / 25 / 18 м²
    этаж 8 из 11
    2 нед. назад
    Пропонується квартира у новобудові по вілиці Смакули. Квартира розташована на 8 поверсі 11 поверхового будинку. Загальна площа 58 кв.м, велика кухня з відпочинковою зоною та дві окремі кімнати, є засклений балкон. У квартирі повністю завершені ремонтні роботи, частково є меблі та побутова техніка. Район стрімко розвивається, в пішій доступності вся необхідна інфраструктура.
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.
Как верифицироваться через Дію?
Верификация Дія откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги: